אודות

 "אמנות היא לא מה שהאמן רואה, היא מה שהוא גורם לאחרים לראות." - אדגר דגה

We Were Born To Create

 

את Sun Serif הקמתי אחרי חיים שלמים של הליכה בתלם, שכללו, בין היתר- בגרויות, שירות צבאי, לימודים אקדמיים (הנדסה- איך לא), עבודות משרדיות 9 עד 5 (לא כולל שעה וחצי בפקק לכל כיוון), חשיבה בתוך הקופסא וחוסר יצירתיות מוחלט!

כשנחשפתי לעולם העיצוב- התאהבתי מיד! מהר מאוד גיליתי שאני יכול ללמוד את התחום ולעבוד בו שעות על גבי שעות, מבלי להרגיש את הזמן עובר. הבנתי שמצאתי את המקום שלי- שאני בבית, ושיש לי את הזכות והחובה להיות חלק בלתי נפרד מהיצירה בעולם הזה- לברוא יש מאין.

אני מזמין אתכם למסע משותף, שבו, בזכות תשוקה גדולה- נקדם אתכם ואת העסק שלכם ללא פשרות.

שלכם, דקל שמש 

תהליך העבודה

לאחר שתשאירו לנו פרטים ב'צור קשר', נחזור אליכם לתיאום פגישה טלפונית. מטרת הפגישה הראשונית היא הבנת הצרכים הייחודיים שלכם ושל העסק שלכם.  לאחר מכן אנו חוקרים את השוק הרלוונטי והמתחרים בתחום, ולבסוף, משקללים את כל המידע לכדי עיצוב שיניב את התוצאות האופטימליות עבורכם.

למה דווקא Sun Serif

אצלנו פועלים בגישה שאומרת ש-

You don't always get what you want- You get what you need

אנחנו מאמינים במקצועיות בלתי מתפשרת, שלא נועדה להוציא אותנו לידי חובה, אלא להוציא את הלקוח עם המוצר הכי נכון עבורו. בנוסף, אנו דוגלים בשירות מ-א' ועד ת'. שאף- פעם לא ישאיר אתכם עם קצוות פתוחים.

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שעיצוב מדבר! המטרה שלנו היא להגשים ללקוחות שלנו את הפנטזיות העיצוביות שלהם, על- ידי כך שניצור את העיצוב שיגיד בדיוק את מה שאתם רוצים להגיד. יחד ניצור את העיצוב שיעביר ללקוחות שלכם את המסר המדויק והייחודי לכם- זה שיבדיל אתכם מהמתחרים.

דף הפייסבוק שלנו

מפת אתר

צרו קשר

טלפון: 053-2731885

מייל: SunSerif.office@gmail.com

כל הזכויות שמורות ל-Sun Serif